יועץ משכנתא​

הכניסה אל בנק למשכנתאות היא דבר די מרתיע בפעם הראשונה כאשר באופן די טבעי אנשים חוששים שהם לא יקבלו את האישור של הבנק ולא יוכלו לבצע את הרכישה של הדירה שעליה הם כבר ביצעו משא ומתן טרם לכך. זה מה שגורם להרבה מאוד אנשים להגיע עם תחושה כי ידם על התחתונה, אבל כאן קיים כל ההבדל הגדול שאותו הם לא ממש מבינים והוא העובדה כי הבנקים למשכנתאות מרוויחים הרבה מאוד כסף על כל לקוח, בצורה של ריבית מאוד גבוהה שמתקבלת לאורכה של כל תקופת ההלוואה. כל מה שצריכים לעשות טרם לכן כדי ליצור סיטואציה לטובתם הוא רק להגיע לייעוץ מקדים מול גורם ניטרלי שפועל עבורם ומטעמם.

 

החשיבות של יועץ משכנתא

 

מכיוון שאנשים מגיעים עם תחושה של סקפטיות והרצון שלא לבצע עוד הוצאה כספית טרם הלקיחה של המשכנתא שהיא מהלך כלכלי שמאוד ישפיע על המאזן הפיננסי של כל משפחה, הם לעיתים מדלגים על השלב הזה של יעוץ משכנתא, וזה מאוד חבל. מדוע? כי אומנם התשלום עבור יועץ משכנתא הוא דבר קיים, אבל לנוכח מה שמקבלים בשל המהלך הכלכלי החכם הזה הסכום הזה מתגמד עד כדי נעלם ממש. יעוץ על ידי יועץ הוא מהלך שאיתו גם מבינים ללא לחץ ובשיא הנינוחות את האפשרויות של סכומי ההלוואה לנוכח המצב הכלכלי של כל לקוח שניגש לשם, ולאחר מכן מתקדמים הלאה אל עבר יצירה של תמהיל שהוא השילוב המנצח שאותו מעבירים בתור בקשה להלוואה עם ליווי שמבצע את הבקרה המאוד חשובה הזו של אדם בעל בקיאות ומיומנות בתחום המשכנתא.

 

כל השירותים של יעוץ משכנתא 

 

הייעוץ עבור משכנתא הוא לא רק עבור לקוחות שמגיעים על מנת לבצע את הרכישה הראשונה שלהם של דירה והעמדה של משכנתא בפעם הראשונה. המהלך הזה יכול גם לבצע בקרת נזקים עבור משכנתא קיימת עבור תהליך של לקיחת המשכנתא מחדש בתהליך שנקרא מחזור משכנתא. פעולה כזו מסייעת לסכומי הריבית להתכווץ באופן די משמעותי. מה מעבר לכך? שירותים של יועץ משכנתא כוללים גם סיוע במקרים של גרירת משכנתא וגם במקרים שבהם הלקוחות הם כאלה אשר מעוניינים בלקיחה של משכנתא הפוכה. היועץ עבור על כל המידע שלו הוא זקוק כדי ליצור את תמונת המבט עבור המשכנתא, ועם היתרונות והחסרונות של כל מהלך מקבלים הלווים את הדרך הכי טובה שניתן ביחס אל מה שקיים מבחינה כלכלית אצלם.​

יועץ משכנתא​
גומל יעוץ משכנתאות

גומל יעוץ משכנתאות​