ייעוץ משכנתאות​

ייעוץ משכנתא

 

באופן אוטומטי אנשים ניגשים אל בנק למשכנתאות שמשויך אל המקום שבו מתנהל להם חשבון הבנק, וזה די חבל. מדוע? כי אומנם ישנה תחושה של ביטחון לעבור מול מה שמוכר, אבל בפועל מקבלים תנאי משכנתא שהם לא הכי אידיאליים ללקוח אלא יותר טובים עבור הבנק שמלווה את הכסף ויוצא עם רווח ניכר.

איך מקבלים תנאים יותר טובים? רק על ידי בדיקה מוקדמת מול יועץ ניטרלי, כזה שלא מטעם הבנק, והגשה של בקשה לתמהיל נבחר לכל הבנקים כדי לבחור לאחר מכן, בשיא הרוגע, את ההצעה הכי טובה.

 

כולם צריכים ייעוץ משכנתאות 

 

לקיחה של הלוואה היא דבר מאוד רציני אשר מצריך דיוק לא רק בבחירה של הסכום הנכון לצרכי אותו לווה אלא גם בחינה מדוקדקת של תנאי הלוואה מבחינת הריביות המוצעות כדי שלא לשלם תוספת נכבדת מידי אל סכום הקרן שאותו לווים מהבנק. הדבר נעשה עוד יותר בעל חשיבות כשסכום ההלוואה הוא של מאות אלפי שקלים ואף חוצה את מיליון השקלים, עם הלוואה שנלקחת עבור רכישה של דירה, משמע פתיחת תיק למשכנתא.

 

סוגי ההלוואות והתמהיל שממנו בנויה המשכנתא עושים את כל הבדל בין תשלום חודשי שהוא נוח וזול יחסית לתשלום שהוא עדיים בגדר האחוזים המאושרים על ידי הבנק ביחס לרמת ההכנסה, ופשוט מגיע עם ריבית יותר טובה. ייעוץ משכנתאות זה בדיוק מה שעושה את כל התמונה הכלכלית הזו למהלך פיננסי יותר נכון וחכם.

 

ייעוץ משכנתאות שמבין את צרכי הלקוח

 

זה די ברור כי הרוב המכריע של בעלי הדירות הם כאלה שהתקדמו אל רכישה של דירה על ידי סכום ששילמו בתור מקדמה לצד סכום שאותו הם לקוח בתור הלוואה על ידי העמדת משכנתא. מה שלא ברור הוא כל היתר. 

 

איזה סכום צריכים לקחת ביחס לשווי של הדירה, איזה סכום בכלל יאושר ביחס אל סך ההכנסות של משפחה או של אדם בודד אחד, האם כדאי להגדיל את הסכום עבור משכנתא בתנאים אטרקטיביים לשם שדרוג הדירה, וכיצד מגיעים אל הבדל של אלפי ומאות אלפי שקלים רק בשל שינוי של הריבית של המשכנתא לאחר עמידה על המקח וקבלת הורדה של ריבית בהצעה נוספת של בנק למשכנתאות שמבין כי יש כאן לקוחות מביני עניין. פעולה של ייעוץ משכנתאות מכוונת אל משכנתא שהיא הכי טובה עבור הלקוח, ולא כזו שיוצאת רק בתור העסקה הכי בטוחה מבחינת הבנק.

גומל יעוץ משכנתאות

גומל יעוץ משכנתאות​