משכנתא חדשה

מזל טוב לרגל החלטתכם לרכוש דירה!

רגע לפני ההחלטה על התקציב לרכישה וחתימת החוזה, צריך לקחת בחשבון 2 נתונים עיקריים:
מה סכום המשכנתא שתידרש? ומה יהיה ההחזר החודשי עבורה? הוצאת אישור עקרוני מהבנקים לסכום המשכנתא המבוקשת.
בדירה ראשונה סכום המשכנתא המקסימלי אשר אתם זכאים הינו 75% ממחיר הדירה.
כלומר, תקציב הדירה הגבוה ביותר אליו תוכלו להגיע- הינו פי 4 מההון העצמי שחסכתם.
לדוגמא:
בכדי לרכוש דירה בעלות של 1.6M, עליכם לגייס לפחות 400,000 ש"ח.
ההון העצמי (400,000 ש"ח) כפול 4 = מחיר הדירה- 1.6M.
בנוסף,קיימת רגולציה בתחום המשכנתאות אשר לפיה לא ניתן להתחייב להחזרים חודשיים ע"פ החלטתכם, אלא ע"פ ההכנסה הפנויה שלכם.
רצוי שההחזר החודשי עבור המשכנתא שתילקח- לא יחצה את ה33%-35% מהכנסתכם הפנויה (שכר נטו בניכוי התחייבויות בנקאיות ארוכות טווח).
לדוגמא, לזוג שהכנסתו הפנויה היינה 16,000 ש"ח, רצוי שההחזר החודשי בגין נטל המשכנתא לא יעלה על 5,300 ש"ח בחודש- בשאיפה לפחות. בגין החזר חודשי כזה, ניתן בתקופתנו (ריביות בשפל היסטורי)- לקבל משכנתאות בסכומים של 1M- 1.3M ש"ח.

תהליך לקיחת המשכנתא עם "גומל ייעוץ משכנתאות"

שלב 1- היכרות מעמיקה והבנת צרכים אישיים

פגישת ייעוץ ראשונית- בפגישה זו, היועץ ישב יחד אתכם על הפרטים והנתונים האישיים על מנת להבין את הצרכים והיכולות הפיננסיות שלכם, ובהתאם לכך יחליט על התקציב הנכון לכם לרכישת הדירה, על סכום המשכנתא הנכון עבורכם ובהחזר חודשי שתוכלו לעמוד בו.

שלב 2- בניית תמהיל משכנתא אישי

לאחר הבנת הצרכים שלכם וההחלטה על סכום המשכנתא הצפויה להילקח, היועץ יבנה עבורכם תמהיל משכנתא אישי, המורכב ממספר מסלולים שונים, בהתאם לרגולציה בתחום ובשתי מטרות עיקריות- 1. תמהיל עם החזר חודשי נוח שלא יסכן את התזרים החודשי של משק הבית שלכם. 2. שתחזירו לבנק כמה שפחות כסף לאורך תקופת המשכנתא!

שלב 3- הגשה לבנקים לאישורים עקרוניים

לאחר שהחלטנו יחד מה נכון עבורכם ובהתאם לתמהיל שבנינו לכם. אנו, פונים אל מספר בנקים שונים מבלי שתצטרכו להגיע ולהשקיע זמן וטרחה. בפנייתנו לבנקים השונים אנו דורשים את תמהיל המשכנתא שהוחלט עבורכם בשילוב דרישת הריביות הנמוכות ביותר בשוק באותו היום!

שלב 4- חתימת חוזה רכישה

מזל טוב!

לאחר שאישרנו מול מספר בנקים את המשכנתא-זה הזמן לחתום חוזה רכישה בראש שקט, ולהעבירו אלינו, להמשך התהליך למשכנתא.

שלב 5- ביצוע משא ומתן מול הבנקים השונים

בשלב זה, הטיפול במשכנתא שלכם היא בידיים שלנו בלבד. אנו נרוץ עבורכם, נתמקח עבורכם בעזרת כוח הקניה שלנו (עשרות מיליוני שקלים של משכנתאות אשר מיוצגות ע"י מול הבנקים השונים).
נפעיל את הקשרים שלנו בדרגים הגבוהים ביותר בבנקים. ניעזר בניסיון הרב שלנו בתחום הבנקאות – כל זאת על מנת שתקבלו את המשכנתא בריביות הנמוכות ביותר! הבנק שיהיה הזול ביותר- ינצח! האינטרס היחיד שלנו- זה החיסכון והשקט הנפשי שלכם! מה אתם תצטרכו לעשות בשביל להגיע לתוצאות הטובות ביותר? במילה אחת- כלום. אנו כאן בשבילכם, על מנת שתקבלו את המשכנתא הנכונה עבורכם, בתמהיל אישי שמתאים לכם ובריביות הנמוכות ביותר!

שלב 6 ואחרון- פתיחת תיק משכנתא בבנק לצורך קבלת כספי המשכנתא

אחרי חתימת החוזה על הדירה האטרקטיבית ביותר מבחינתכם, אנו דאגנו שתחכה לכם בבנק המשכנתא האטרקטיבית ביותר. כל שעליכם לעשות הוא להגיע לבנק ולקבל מספר משימות לצורך שיעבוד הנכס לטובתו- כגון:
להזמין שמאי לנכס, להנפיק פוליסות ביטוחי חיים ומבנה, רישום ברשם המשכונות, ועוד.. (כל מקרה לגופו ייתכנו משימות נוספות שהבנק יבקש שתבצעו).
לאחר שתשלימו את כל המשימות לצורך שיעבוד הנכס לטובת הבנק- יעביר הבנק את כספי המשכנתא למוכרים, בהתאם ללוח התשלומים בחוזה הרכישה שלכם ו/או ע"פ דרישתכם.

להתחלת תהליך החיסכון הכספי והשקט הנפשי ולקביעת פגישת ייעוץ ראשונית ללא עלות וללא התחייבות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

תמיד כאן בשבילכם

מידע מקצועי

בלוג

לקיחת משכנתא​

סכום כסף גדול אין ספק כי לקיחת משכנתא היא מהצעדים הכלכליים החשובים והמשפיעים ביותר כל אדם ששואף לרכוש דירה. אחרי הכל מדובר לא רק בסכום

להמשך קריאה >>
בלוג

מיחזור משכנתא​

להתאים את המשכנתא לתנאים כאשר מחליטים לקנות דירה ועושים זאת בעזרת מימון מהבנק ובעזרת משכנתא, לרוב מדובר על זוגות צעירים שלוקחים משכנתא והתחייבות ליותר מעשרים

להמשך קריאה >>
יועץ משכנתאות​
בלוג

יועץ משכנתאות​

לא קונים דירה ללא יעוץ חשוב תמיד להבין ולקחת דוגמאות ממקרים שונים לגבי השפעת אופן לקיחת משכנתא על החיים, וכיצד יועץ מקצועי מנוסה ישפר את

להמשך קריאה >>
בלוג

משכנתא מומלצת​

משכנתא מומלצת לקבוע את סכום ההחזר החודשי משכנתא מומלצת שאפשר יהיה לעמוד בה היא משכנתא שתקופת ההחזר שלה היא משימה שתוכלו לעמוד בה, כלומר תוכלו

להמשך קריאה >>