יועץ משכנתא פרטי

לדעת הכל על המשכנתא

כידוע לקיחת משכנתא אינה דבר פשוט של מה בכך, כי בסופו של דבר מדובר הוא בסכומי כסף רבים שיש לשלם מדי חודש ולכן הם גם משפיעים על המצב הכלכלי של רוכשי הדירה למשך זמן של עשרות שנים ואף יותר. לכן כדי לדעת הכל על המשכנתא ולא להיות מופתעים ובתנאים האלה זה יהיה חשוב ביותר להשקיע מאמצים רבים בבחירת יועץ משכנתא פרטי שיבחר יחד אתכם את המשכנתא האטרקטיבית ביותר, זו שתהיה מתאימה לצרכים הכלכליים שלכם וליכולות שלכם. והחדשות הטובות הן שבאמצעות ייעוץ משכנתאות באופן פרטי, עם גורם מקצועי מלווה הבקיא בתחום, יגדלו בצורה משמעותית הסיכויים שלכם לבצוע בחירה נכונה ביותר שמשכנתא שתיקחו.

 

יועץ המשכנתא הפרטי היתרונות של הייעוץ

 

על מנת שתהליך יעוץ הפרטי יהיה חכם ונכון, הוא צריך לכלול בתוכו מספר שלבים חשובים ועיקריים. קודם כל יש להבין את כל הצרכים והרצונות של רוכשי הדירה, למעשה לעשות עבודת תחקיר אחראית ולצורך זה יש להכניס ולכלול את כל המשתנים והתנאים השונים הקיימים, למשל מהו ההון הכלכלי של הרוכשים, מהו השכר שהם מרוויחים וכל  יכולת השתכרות שלהם בהווה או בעתיד, וכמובן מהו שווי הנכס ומהן ההוצאות החודשיות השונות של הרוכשים. לייעוץ יתרונות רבים להתחיל לעשות סדר בדברים כדי להגיע לתמונה טובה.

 

יועץ משכנתאות פרטי לבחון את כל ההצעות

 

השלב המרכזי של התהליך יהיה לבחון בהמשך את כל ההצעות השונות של הבנקים, ולמעשה לסקור כמה שיותר הצעות מכל מיני בנקים, ולא להתמקד רק בבנק בו מתנהל החשבון של רוכשי הדירה, וזוהי טעות נפוצה שרבים מבצעים. היועץ יכול למשל במצבים מסוימים לייצג ולנהל בכל שלב את הלקוחות שלו אל מול כל המוסדות האלו ולמעשה אף לנהל עם כל אחד מהם משא ומתן. לכן היועץ אמור להציג בפני הלקוחות את כל המידע האמין והרלוונטי ולסייע להם בצורה המסורה ביותר בייצוג מצוין כדי לבחור עבור לקוחותיו  באפשרות המשתלמת ביותר. לכן בעת בחירת יועץ משכנתא פרטי חשוב לנתח את התקציב ולברר את מצב ההון ואת ההוצאות הצפויות בחשבון וכך להשיג את התמונה המלאה ביותר כדי ללכת איתה לבנקים ולבדוק מה תהיה המשכנתא הטובה ביותר.

משכנתא חדשה
גומל יעוץ משכנתאות

גומל יעוץ משכנתאות​