יועץ משכנתאות​

לא קונים דירה ללא יעוץ

 

חשוב תמיד להבין ולקחת דוגמאות ממקרים שונים לגבי השפעת אופן לקיחת משכנתא על החיים, וכיצד יועץ מקצועי מנוסה ישפר את חייכם בצורה משמעותית וניכרת. כך אם נסתכל על שוק מכירות הדירות היום בארץ למשל נראה כי ברגע שנפנה אל יועץ נוכל לקבל עסקה כלכלית הרבה יותר טובה, הרבה יותר משתלמת ואיכותית. כי דירות שנקנות בליווי יועץ משכנתאות ישיגו למענכם עסקה שתהיה הרבה יותר טובה מהבנק, ואתם בוודאי באופן עצמאי לא תוכלו לעמוד ולייצג את עצמכם מול גוף פיננסי גדול וחזק כל כך. זהו נושא חשוב שאתם צריכים לתת עליו את הדעת. תמיד כדאי להתרשם קודם גם מסיפורים של אחרים, כלומר מומלץ לפנות אל חברים או משפחה שקנו דירות עם יועץ, ולשמוע מהם כיצד היועץ עזר להם לקבל את המשכנתא הטובה ביותר שיש, בהסכם וחוזה איכותי ביותר, וכך תוכלו לקבל את ההחלטה החכמה ביותר בנושא.

 

יועץ משכנתא כיצד לבחור את היועץ הטוב ביותר

 

אז נשאלת השאלה כיצד לבחור יועץ משכנתאות נכון, ואם אתם רוצים להבטיח לעצמכם שאכן שכרתם את היועץ הטוב ביותר חשוב להקפיד לשים לב ולבחון שני דברים. ראשית אין חכם כבעל ניסיון, שום דבר לא יהיה משפיע יותר מאשר ניסיון רב שנים. לכן בדקו את הניסיון של היועץ כי כמובן ככל שהוא יהיה יותר מנוסה כך סביר להניח שהוא יציע לכם את המשכנתא המשלמת ביותר מבחינה כלכלית, וכן הוא יחזיק ביתרונות יותר גדולים בעיקר כאשר הוא מייצג אתכם מול גוף פיננסי גדול כל כך כמו הבנק. לצד זה אתם צריכים לבחון את מערכת הקשר של היועץ בבנקים, כלומר כמה השפעה וחשיבות יש לו שם, מכיוון שזה ישפיע על היכולת שלו לסגור לכם את החוזה הטוב ביותר.

 

יועצי משכנתאות לקבל ריבית נמוכה

 

כך למשל ליועץ איכותי יש מילה והכרות עמוקה עם הבנק, לכן הוא יעשה הכל על מנת לתכנן לכם משכנתא לפי היכולות הכלכליות והכספיות שלכם, כי משכנתא היא לא רק גובה ההחזר החודשי, אלא בעיקר הריבית שתהיו חייבים לשלם ולעיתים זו עלולה להיות ריבית מאד גבוהה או משתנה, לכן חשוב לקבל ריבית נמוכה.

ייעוץ משכנתא
גומל יעוץ משכנתאות

גומל יעוץ משכנתאות​