לקיחת משכנתא​

סכום כסף גדול

אין ספק כי לקיחת משכנתא היא מהצעדים הכלכליים החשובים והמשפיעים ביותר כל אדם ששואף לרכוש דירה. אחרי הכל מדובר לא רק בסכום כסף גדול מאד, אלא יש גם אותיות קטנות רבות ושיטפון של מידע, פרטים או נתונים כלכליים רבים שיש להכיר אותם ושצריך לברר ולבדוק אותם ולהגיע מוכנים מבעוד מועד וחשוב ביותר שגם על חוזה המשכנתא עם גובה ההלוואה וההחלטה ההחזר לאורך השנים, זה יהיה מותאם עבור כל לקוח באופן אישי שאידיאלי עבורו. לכן בכל החלטה של לקיחת משכנתאות כדאי תמיד לקבל ייעוץ מקצועי של יועצי משכנתא המכירים את התחומים, מנוסים בנושא ויכולים לכוון אתכם ובעיקר לתת לא מעט טיפים מעולים, המלצות או עצות איך לבחור את המסלול שיהיה הנכון ביותר עבורכם

 

לקיחת משכנתאות ההחזר החודשי

 

בשעה טובה אושרה לכם המשכנתא וכעת מתחילה תקופת ההחזר, כלומר ההוצאה שיש לשלם מדי חודש באופן קבוע, ומדובר בסכום גבוה ולא מבוטל. גם אם מדובר בעובד כשכיר או בעצמאי - ההוצאה החודשית על משכנתא עשויה להתגלות גבוהה עם זאת ניתן למשל גם לדווח עליה ולקבל עבורה החזרי מס. אלו תשלומים הנחשבים כהוצאות כמו הוצאות על אחזקת רכב, ולכן חשוב מאד לקבל ייעוץ למשכנתאות שיוכל לכוון אתכם לדווח על החזר המשכנתא כהוצאה ולקבל החזרי מס.

 

לקיחת משכנתא להכיר את הזכויות

 

לקיחת משכנתא צריכה להיות מותאמת אישית לכל לקוח באופן נפרד. יש מסלולים שונים רבים כמו מסלולים לרווקים, לנשואים עם ילדים או למשפחות וכדומה. לא מעט כספים נלקחים בכל חודש ומדובר בסכומים גבוהים מאד ואולי תעלה האפשרות בעתיד גם למחזר את המשכנתא. לכן יועצי מס שמכירים את התקנות והחוקים בנושא יוכלו למשל להנחות אתכם על מה מגיע לכם החזרי מס ואיך יהיה נכון להגיש את הבקשות לרשויות עם כל  המידע עליכם באופן נכון ומדויק, וכך יהיה קל יותר גם להתאים לכם את המשכנתא הנכונה ביותר וגם לוודא שהלקוח עומד בתנאים המחמירים של בקשות להחזר מס. לכן חשוב יהיה להתייעץ למשל לא רק עם איש מקצוע מתחום המשכנתאות אלא גם מהתחום של החזרי המס על מנת שהלקוח יקבל את המידע המדויק והנכון.

יועץ משכנתאות מומלץ בתל אביב
גומל יעוץ משכנתאות

גומל יעוץ משכנתאות​